Tepelné izolace a hydroizolace PUR pěnou
Izolační řešení PUR prémiovými systémy

Využití PUR IZOLACE v dotačním programu „Oprav dům po babičce“

Energetické řešení PUR IZOLACE DUO

Pokud vlastníte rodinný dům a uvažujete o zateplení, máme pro vás skvělou zprávu! V rámci dotačního programu „Oprav dům po babičce“ máte možnost získat finanční podporu na modernizaci vašeho domova s využitím polyuretanové izolace od společnosti PUR-IZOLACE s.r.o. Tato prověřená a trvanlivá izolace zajistí účinné zateplení vaší nemovitosti. Dotační program bude otevřen od září 2023.

Podpora pro zateplení a výměnu výplní stavebních otvorů

Program „Oprav dům po babičce“ v oblasti podpory A umožňuje získat finanční podporu na zateplení obvodových či vnitřních konstrukcí budovy.

Polyuretanová pěna od PUR-IZOLACE s.r.o. se stane trvalou součástí vaší stavební konstrukce a zajistí výrazné zlepšení energetické účinnosti vašeho domu.

PUR izolační řešení od PUR-IZOLACE s.r.o.:

PUR-IZOLACE® SOFT – Toto řešení je ideální pro rodinné domy, podkroví, půdy, stropy a stěny. Polyuretanová pěna se snadno aplikuje na různé plochy a zajišťuje výjimečnou tepelnou izolaci.

PUR-IZOLACE® W40 – Pokud hledáte řešení pro interiérové prostory, stěny, stropy a podlahy, tato varianta nabízí vynikající tepelnou ochranu a zvýší komfort uvnitř vašeho domu.

PUR-IZOLACE® W60 – Pro exteriérové aplikace, jako jsou střechy a stěny, je tento typ izolace ideální volbou. Díky ní dosáhnete vysoké energetické účinnosti a ochrany proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

PUR-IZOLACE® DUO – Kombinace řešení W60 a fotovoltaických panelů (FVE) vytváří účinný systém, který zlepší tepelnou izolaci a umožní využití solární energie pro vaši domácnost.

Podmínky a omezení

Při podání žádosti je důležité dodržovat několik podmínek a omezení. V rámci oblasti podpory A není možné současně podávat více žádostí pro jeden rodinný dům. Další žádost je možné podat až po vyplacení podpory z předchozí žádosti nebo v případě, že předchozí žádost byla zpět vzata nebo zastavena.

Maximální výše podpory

Pro jedno opatření provedené na rodinném domě v oblasti podpory A je stanovena maximální výše podpory ve výši 1 000 000 Kč. Tato částka je limitní a do ní se nezapočítávají případné bonusy.

Technické parametry a požadavky

Pro získání podpory je nezbytné splnit stanovené technické parametry uvedené v tabulce 3 programu. Důležité je také vyhovět požadavkům vyhlášky č. 264/2020 Sb. o energetické náročnosti budov. Pokud stavba může ovlivnit evropsky významnou lokalitu s létajícími savci, je nutné získat stanovisko podle zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny.

Termín podání žádosti

Podpora je poskytována pouze pro žádosti o vydání stavebního povolení nebo ohlášení stavby podané příslušnému stavebnímu úřadu před 1. 7. 2013.

Zabezpečení odborného technického dozoru

Stavebník je povinen zajistit odborný technický dozor nad průběhem stavby.

Získejte zdarma prohlídku, zhodnocení stavu a kalkulaci!

Chcete zlepšit tepelnou účinnost vašeho domu a snížit náklady na energie? Zvolte izolaci polyuretanovou pěnou od PUR-IZOLACE s.r.o. a využijte dotační program „Oprav dům po babičce“! Abyste získali jasný přehled o potřebných úpravách a nákladech, nabízíme vám zdarma prohlídku, zhodnocení stavu a kalkulaci. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si schůzku! Zlepšete tepelný komfort a ušetřete na energiích s PUR-IZOLACE s.r.o.!

Zdroj: Státní fond životního prostředí ČR


Autor článku:
Marek Bubeník
Business Development Manager
PUR-IZOLACE s.r.o.

Nejnovější příspěvky

Štítky