Tepelné izolace a hydroizolace PUR pěnou
Izolační řešení PUR prémiovými systémy

Proč zvolit nás?

Historie

Počátky činnosti firmy sahají již do roku 1988, kdy v litoměřické firmě OSEVA byla ve spolupráci s odborníky z bývalé NDR (Německá demokratická republika) zaváděna technologie izolací stříkaných polyuretanových pěn. Firma PUR-IZOLACE s.r.o. byla založena v roce 1991. V roce 1992 byla založena PUR – IZOLACE Trading s.r.o., obchodní dceřiná firma. V roce 1994 byly založeny další dceřiné firmy – PUR IZOLACE Opole Sp. Z o.o. v Polsku a maďarská PUR IZOLÁCIÓ K.f.t. V roce 1998 byla založena slovenská PUR IZOLÁCIE s.r.o. Slovakia.

V roce 2020 vstupuje do firem PUR-IZOLACE s.r.o. a PUR-IZOLACE Trading s.r.o. nový majitel, skupina Barvy a laky Hostivař, a.s.

V roce 2021 firma PUR-IZOLACE Trading s.r.o. fúzovala do PUR-IZOLACE s.r.o.

Výrobní kapacita

Výrobní kapacita firem PUR-IZOLACE/IZOLACE trading v ČR činí celkem 9 mobilních vysokotlakých technologických jednotek GUSMER pro kvalitní zpracování polyuretanových pěn. 

Jsme největším dodavatelem stříkaných pěn na místě v ČR, střední a východní Evropě. 

Od svého založení v roce 1991 jsme již zaizolovali do roku 2021 více než 3 000 000 m² ploch.

Vysoká kvalita

Všechny polyuretanové izolace se v provedení od firmy PUR IZOLACE s.r.o. vyznačují vysokou kvalitou provedení díky 30leté činnosti v ČR a ostatních evropských zemích.

Kvalitu zajišťujeme na mnoha úrovních – od nákupu surovin, vlastní výrobu některých pěn, přes návrh řešení až po kvalitní aplikaci.

Osobní přístup

Osobní přístup a zodpovědná spolupráce u každého realizovaného projektu. 

Máme velké zkušenosti s rozsáhlými projekty, ale i s menšími a specifičtějšími projekty. 

V případě nevhodnosti použití technologie polyuretanových izolací poradíme jiná řešení.

Odbornost

Garantujeme odbornost našich specialistů. O zákazníka se starají specialisté s dlouholetou praxí a zkušenostmi z oboru. Nenajímáme žádné externí či franšízové partnery. Naši specialisté pravidelně publikují své články do odborných magazínů a na weby zabývající se stavební problematikou. Využíváme pouze ověřené a certifikované materiály a systémy od renomovaných výrobců.

Česká značka

Jsme 100 % českou firmou bez zahraniční účasti.

Na trhu stabilně působíme od roku 1991.

Některé produkty jsou vlastní výroby a lze je označit jako „české pěny“. Stejně tak všechny nátěry jsou české produkce.