Proč zvolit nás

Historie firmy

Historie

Počátky činnosti firmy sahají již do roku 1988, kdy v litoměřické firmě OSEVA byla ve spolupráci s odborníky z bývalé NDR (Německá demokratická republika) zaváděna technologie izolací stříkaných polyuretanových pěn. Firma PUR-IZOLACE s.r.o. byla založena v roce 1991. V roce 1992 byla založena PUR – IZOLACE Trading s.r.o., obchodní dceřinná firma. V roce 1994 byly založeny další dceřinné firmy – PUR IZOLACE Opole Sp. Z o.o. v Polsku a maďarská PUR IZOLÁCIÓ K.f.t. V roce 1998 byla založena slovenská PUR IZOLÁCIE s.r.o. Slovakia.

V roce 2020 vstupuje do firem PUR-IZOLACE s.r.o. a PUR-IZOLACE Trading s.r.o. nový majitel, skupina Barvy a laky Hostivař, a.s.
Výrobní kapacita

Výrobní kapacita

Výrobní kapacita firem PUR-IZOLACE/IZOLACE trading v ČR činí celkem 9 mobilních vysokotlakých technologických jednotek GUSMER pro kvalitní zpracování polyuretanových pěn. Jsme největším dodavatelem stříkaných pěn na místě v ČR, střední a východní Evropě. Od svého založení v roce 1991 jsme již zaizolovali do roku 2021 více než 3 000 000 m² ploch.
Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Všechny polyuretanové izolace se v provedení od firmy PUR IZOLACE s.r.o. vyznačují vysokou kvalitou provedení díky 30leté činnosti v ČR a ostatních evropských zemích. Kvalitu zajišťujeme na mnoha úrovních – od nákupu surovin, vlastní výrobu některých pěn, přes návrh řešení až po kvalitní aplikaci.
Osobní přístup

Osobní přístup

Osobní přístup a zodpovědná spolupráce u každého realizovaného projektu. Máme velké zkušenosti s rozsáhlými projekty, ale i s menšími a specifičtějšími projekty. V případě nevhodnosti použití technologie polyuretanových izolací poradíme jiná řešení.
Odbornost

Odbornost

Garantujeme odbornost našich specialistů. O zákazníka se starají specialisté s dlouholetou praxí a zkušenostmi z oboru. Nenajímáme žádné externí či franšízové partnery. Naši specialisté pravidelně publikují své články do odborných magazínů a na weby zabývající se stavební problematikou.

Využíváme pouze certifikované materiály a systémy od renomovaných výrobců.